VYHLEDÁVÁNÍ

region:

počet osob:

typ ubytování:

Penzion Nová Pec-Láz I

zpět
 

Popis:
Penzion na okraji obce v NP Šumava v nadmořské výšce 780m.n.m.

Kód objektu: 197

Kapacita: 18

 

Cena:
Pokoje 2400Kč/os./týden, apartmán 2800Kč/os./týden. Kratší pobyty 360Kč/os./den. Cena nezahrnuje rekreační poplatek (18Kč/os./den).

Objekt:
V penzionu jsou 3 pokoje a jeden apartmán. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a společnou kuchyň s malou jídelnou. Složení pokojů: pokoj č.1 a 2 mají 2 až 4 lůžka (2×jednoduché lůžko, 1×rozkládací 2-lůžko), pokoj č.3 má 5 lůžek (2×manželská postel, 1×jednoduché lůžko). Apartmán se samostatným vchodem má obytnou kuchyni s kachlovou pecí, ložnici a koupelnu. Lůžka v apartmánu: 3 až 5 lůžek (1×manželská postel, 1×jednoduché lůžko, 1×rozkládací 2-lůžko). Společná kuchyně i kuchyně v apartmánu jsou vybaveny elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou a rychlovarnou konvicí. V přízemí domu se nachází velká společenská místnost s TV a DVD přehrávačem. Za domem je oplocená zahrada s venkovním posezením, ohništěm a grilem. Jízdní kola je možno uložit v zahradní chatce, lyže v uzamykatelných skříňkách. Domácí zvířata nejsou povolena. Vytápění — elektrické podlahové, pec na dřevo v apartmánu, kamna na dřevo ve společenské místnosti. Obchod 50m od penzionu, restaurace 2km. Pro větší skupinu osob lze využít k pronájmu i byt 2+1 se 6 lůžky v těsném sousedství penzionu - Nová Pec-Láz II, kód 198.

Okolí:
V okolí penzionu lze provozovat cykloturistiku, in-line bruslení, houbaření, koupání, surfování, jachting, rybaření, výlety do přírody a na kulturní památky. Vodní nádrž Lipno (1km) – 40km dlouhá přehradní nádrž s písčitými plážemi na levém břehu. Tipy na výlety: Smrčina, Český Krumlov, České Budějovice, Prachatice, zámek Vimperk, Schwarzenberský plavební kanál, Plešné jezero, trojmezí, prales Boubín. Cyklostezky v okolí plavebního kanálu (téměř rovina), dále pak do Německa a do Rakouska, vyhlídky Alpská, Moldau, a z věže Vítkova kamene na celé lipenské jezero. ZIMA: Kolem penzionu vedou upravované běžecké tratě. Lyžařské středisko Hochficht (13 sjezdovek na rakouské straně hory Smrčina) je vzdáleno cca 25 km.

 

Copyright © 2012 CA Po Česku. Created by bendl@bendl.info