VYHLEDÁVÁNÍ

region:

počet osob:

typ ubytování:

Apartmán Smržovka

zpět
 

Popis:
Vila se třemi apartmány na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Jablonec n. Nisou 8km, Tanvaldský Špičák 2km.

Kód objektu: 160

Kapacita: 10

 

Cena:
Zimní sezona 16100Kč/apt./týden, 800Kč/os./víkend. Letní sezona 14000Kč/apt./týden, 800Kč/os./víkend. Mimo sezonu 11000Kč/apt./týden, 800Kč/os./víkend.

Objekt:
Vila je rozdělena na 3 části: 1. apartmá (pro 4 osoby) – kuchyň s jídelnou, jedna ložnice, koupelna, WC. 2. apartmá ( pro 4 osoby) – kuchyň s jídelnou, krbová kamna, 2 ložnice, koupelna, WC. 3. pokoj (pro 2 až 3 osoby) – kuchyň, koupelna, WC. Apartmá 1 a 2 mají v kuchyních lednici, mrazák, sporák, mikrovlnnou troubu, překapávač na kávu a varnou konvici. 3. pokoj má v kuchyni vařič, kávovar a varnou konvici. Každý apartmán má vlastní TV s USB, DVD, WI - FI. Celková kapacita je 10 lůžek a po dohodě 2 přistýlky. Vytápění plynem - ústřední kotel obsluhovaný majitelem. Na oplocené zahradě (800m2) je bazén (3,6x1m, s filtrací), houpačka, pískoviště, velice pěkná pergola s posezením a zahradním krbem. Parkování pro 3 auta. Restaurace 1km, obchod 2km. Les 50m.

Okolí:
Možnost celoročního pronájmu s bohatým letním i zimním vyžitím. Turistické trasy pro pěší tůry. Tanvaldský Špičák - vhodné i pro náročné lyžaře (obtížnosti: 1x černá, 2x červená, 5xmodrá) - výkonný zasněžovací systém, parkování zdarma, 4-sedačková lanovka, večerní lyžování, napojení na běžecké tratě 6-70km, snowpark, ceny: permanentky 250 až 490 Kč dosp., 160 až 370 Kč děti, pujčovny a servis lyží, lyžařská škola. Lyžařský vlek Filip (Smržovka) 3km. Harrachov 21km + dalších 30 vleků v nedalekém okolí. Muzeum skla a bižuterie (Jablonec nad Nisou). Jablonecká přehrada (Jablonec nad Nisou) 7km. Jablonecký bazén s tobogány (Jablonec n.N.) 7km. Bowling live (Jablonec n.N.) 7km. Centrum babylon – Aqua Park, nákupní centrum, Luna Park, ZOO Liberec, botanická zahrada 19km. Rozhledny: Královka (Bedřichov) , Slovanka (Hrabětice), Bramberk (Lučany nad Nisou), Kopanina (Rychnov n.Nisou), Ještěd (Liberec), Petřín (Jablonec nad Nisou), Chata nad Prosečí (Proseč), Černá Studnice (Dolní Černá studnice), Tanvaldský špičák (Albrechtice v Jizerských horách), Štěpánka ( Příchovice), Liberecká výšina (Liberec). Mumlavské vodopády (Harachov) 22km.

 

Copyright © 2012 CA Po Česku. Created by bendl@bendl.info